Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakaryaspor için bir araya geldiler

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ile Rüstemler Tesisleri’nde bir araya geldi.

Tesisler içerisinde yer alan ve daha önce atıl durumda bulunan binadaki tamamlanan dönüşüm çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, Aydın’dan takımın son durumu ile ilgili de bilgiler aldı. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Toçoğlu, takımın ilerleyen haftalarda daha iyi bir grafik çizeceğinin altını çizdi.

Başkan Toçoğlu şunları söyledi; “Geride bıraktığımız 3 hafta eksiklerimizi görmemiz açısından oldukça önemliydi. Biz gerek Sakaryaspor yöneticilerimiz gerekse de teknik heyetimizle sürekli iletişim halindeyiz. Takımın mevcut durumu konusunda evham yapmaya gerek olmadığını bir kez daha ifade etmeliyim. Daha iyi günler göreceğiz. Daha iyi seviyelere çıkacağız. Sakaryaspor’a yakışan bir mücadele ortaya koyacağız. Sezonun ilk maçında üst düzey bir mücadele ortaya koyuldu. Yeşil siyahlı ekibimiz tam da söylediğimiz gibi; terinin son damlasına kadar mücadele etti. 2. hafta Of deplasmanında talihsiz bir yenilgi aldık. İstediğimizi alamadık. Bu gerçek. Ancak futbol böyle bir oyun. Bazen istediğinizi alamıyorsunuz. Evimizdeki son maçımızda da yine üstün bir mücadele vardı. Tabi burada taraftarımızın etkisini bir kenara atamayız. Onların güçlü destekleri ile sahaya varını yoğunu koyan bir Sakaryaspor izledik. Belki Derince maçında skor bizi tatmin etmedi. Ancak ilerleyen haftalara dönük umudumuz da arttı. Kimsenin şüphesi olmasın; Sakaryaspor daha da iyi olacak. Takıma yeni katılan oyuncularımızda uyum sorununu atlatıp, maç eksiğini tamamladıkça sahanın tamamında ortaya mücadele koyan, kazanma azmini gösteren bir ekip izleyeceğiz. Daha yolun başındayız. Umutsuzluğa kapılmak yok. Desteğimiz artarak devam etmeli. Gerçek Sakaryasporluluk da bunu gerektirir” ifadelerini kullandı.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle