Sakarya'nın Altın Gençleri

İtalya'da yapılan Ümit Genç Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Enes Erkan, Avrupa 3.'sü olan Seval Abakoç ile Atlamalar Türkiye Şampiyonası'nda çeşitli dereceler elde eden Adapazarı Büyükşehir Belediye Spor Atletizm Takımı, Belediye Başkan Aziz Duran'ı ziyaret etti.

Adapazarı Büyükşehir Belediyespor Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kulüp Yöneticileri Ayhan Sönmez, Abdullah Köseoğlu, Ali Hiçsönmez, Hüseyin Karamehmetoğlu, İtalya'da yapılan Ümit Genç Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Enes Erkan, Avrupa 3.'sü olan Seval Abakoç ile Atlamalar Türkiye Şampiyonası'nda çeşitli dereceler elde eden Büyükşehir Belediyespor Atletizm Takımı, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyespor'un tüm branşlarda birçok başarılarının bulunduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Abdurrahman Yıldız, “2007'de Dünya Şampiyonu olan Enes Erkan, geçtiğimiz günlerde İtalya'da yapılan Avrupa Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu oldu. Karate Takımımızdan Milli Takıma seçilen Seval Abakoç ise Avrupa 3.'sü oldu. Atletizm Takımımız Mersin'de yapılan Atmalar Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye birincilikleri elde etti. Bütün branşlarda birçok başarılarımız var. Her zaman bizim yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Duran'a çok teşekkür ediyoruz. İnşallah daha birçok başarı kazanıp, ilimizin adını her yerde duyuracağız” dedi.

Kulüp yöneticilerini, antrenörleri ve sporcuları tek tek kutlayan Başkan Aziz Duran ise, “Böyle güzel sporcuları ilimize kazandıran ve bize birçok başarılar kazandıran Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu üyelerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Sakarya, sporun zirvesini yaşayan bir ildir ve böyle olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

Başkan Duran, şampiyon sporcuları ve antrenörleri altın takarak ödüllendirdi. Aziz Duran, kulüp yöneticilerine de teşekkür belgesi verdi.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]