Sakaryalı yönetmene ödül

İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Kısa Film Festivali'nde 2. olan Sakaryalı Yönetmen Taner Baycan ödülünü aldı.

İstanbul Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve sinema ve sanat dünyasından bir çok ismin katıldığı Uluslararası 16. Kısa Film Festivali ödül töreninde  “Dağların Hikâyesi” konulu kısa film ile 2. olan Yönetmen Taner Baycan ödülünü Sinema Oyuncusu Engin Çağlar’ın elinden aldı.

Ödülünü alan Hendekli yönetmen Taner Baycan, sinema ve sanat dünyasının birçok ismi ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, kısa film çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi.

MHP İlçe Başkanı Babaoğlu Baycan’ı Kutladı

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetmen Taner Baycan ile bir araya gelerek Hendek’e yaşattığı gururdan dolayı teşekkürlerini iletti.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ''Hendek'imizin tanınmış ve sevilen ailelerinden Baycan’ların değerli evlatları içimizden birisi, şehrimizin değeri 16. Uluslararası Çevre Kısa film festivali yarışmasında ikinci olan ''Dağların Hikayesi'' filmin Yönetmenliğini yapan Taner Baycan kardeşimize bizlere yaşatmış olduğu bu gururdan ötürü teşekkür ediyor, bu alanda kazanmış olduğu başarıdan dolayı da takdirlerimizi sunuyoruz. Allah(cc) yolunu açık etsin” ifadelerine yer verdi.

Baycan, Babaoğlu’na ziyaret ve dileklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

4 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle