Sakaryalı bayan kuaförü ve arkadaşı kayıp

Sakarya’da yaşayan kadın kuaförü Savaş Aydoğan ve arkadaşı Cem Tuna’dan günlerdir haber alınamıyor. 2 gencin ailesi de çocuklarının bulunması için yardım isterken çocuklardan birinin emekli polis olan babası ise Müge Anlı’nın programına katılarak yaşananları anlattı.

42 yaşındaki kadın kuaförü Savaş Aydoğan, 22 gün önce ayrıldığı evine bir daha geri dönmedi. Kayıp olan Savaş Aydoğan’ın ev sahibi Cemal Tuna, Aydoğan’ın 6 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Merve H. ve kendi oğlu Cem Tuna’ya durumu sorunca; Merve H., Savaş Aydoğan’ın Sivas’ta ailesine ait bir evi onarmak için şehirden ayrıldığını ve aracını da Sakarya’da bıraktığını söyledi. Anlatılanlara inanmayan emekli polis Cemal Tuna, oğlu Cem Tuna ve kayıp Savaş Aydoğan’ın birlikte yaşadığı Merve H.’den Aydoğan’ın ailesinin numarasını istedi. Numarayı kendine vermeyen Merve H. ile kavga eden Cemal Tuna, kendi oğlu ile de tartışarak Savaş Aydoğan’ın ailesini Sakarya’ya çağırmalarını sağladı.

POLİSE TESLİM ETTİ

Kayıp Savaş Aydoğan’ın annesi ve dayısı ile birlikte yaşadığı Merve H. ve oğlu Cem Tuna’yı karakola götüren ve hepsinin ifadesinin alınmasını sağlayan baba Cemal Tuna, yaşanan bu olayların ardından kendi oğlunun da kaybolması üzerine kayıp başvurusu yaptı.

Yaşanan olayların ardından ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu programa katılan baba Cemal Tuna, tüm yaşananları anlattıktan sonra hem Savaş Aydoğan hem de oğlu Cem Tuna’nın bulunması için yardım istedi.
 

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]