Sakarya'daki kesintilerle ilgili kritik toplantı !

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve ilçe başkanları, şehirde yaşanan elektrik kesintilerine yönelik SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz ve üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi.

 

Sakarya'da vatandaşın büyük tepkisine yol açan elektrik kesintilerine yönelik üst düzey toplantı gerçekleştirildi. Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve ilçe başkanları, şehirde yaşanan elektrik kesintilerine yönelik SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz ve üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi.

 

Toplantının ardından açıklama yapan Yunus Tever; "Şehrimizde yaşanan elektrik sorunlarını SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz ve üst düzey yöneticileriyle bir araya geldiğimiz toplantıda değerlendirdik. Gerçekleştirdiğimiz toplantıda tüm ilçelerimizde yaşanan elektrik sorunlarını başlık başlık belirledik ve çözümü noktasında takipçisi olacağımızı belirttik. Oldukça verimli geçen toplantımızın şehrimize ve ilçelerimize olumlu neticeler getirmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı. 
 

3 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
f23b37993ac0901c68c4fd1a07801976@