Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakarya'da ücretsiz katılımlı ve ödüllü basketbol turnuvası

Sakarya'da Tatilya Spor Kompleksi tarafından başlatılan basketbol turnuvasının ikinci etap maçları yarın akşam oynanacak.

Şehirde verdiği kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren Tatilya Spor Kompleksi yine bir ilke imza attı. Tatilya Spor Kompleksi 7'den 70'e herkesin sporla buluşması hedefiyle bir basketbol turnuvası başlattı. Üstelik bu turnuvaya katılım ücretsiz olarak gerçekleşti.

Profesyonel ve amatör oyunculardan oluşan ve yaş sınırlamasının olmadığı 16 takımın kıyasıya mücadele edeceği turnuvada ilk maçlar geçtiğimiz hafta oynandı. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki kapalı spor salonunda düzenlenen turnuvada ikinci etap eleme maçları yarın akşam 20.00 - 23.00 saatleri arasında oynanacak olan müsabakalarla devam edecek.

Turnuva sonunda kazanan takıma Tatilya Spor Kompleksi'nde üyelik hediye edilecek.

Tatilya Spor Kompleksi yöneticileri yaptığı açıklamada, "Düzenlemiş olduğumuz turnuva şehirde önceden düzenlenen turnuvalara nazaran hem ücretsiz katılım hem de kazanana ödül verilmesi açısından bir ilk olma özeliği taşıyor. Bu tarz turnuvaları önümüzdeki dönemlerde de devam ettireceğiz. Sporseverleri yarın oynanacak müsabakalara bekliyoruz" dedi.

5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle