Sakarya'da mayıs, dolu dolu geçecek

Adapazarı Belediyesi Mayıs ayı kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek programlar belli oldu.

Adapazarı Belediyesi’nin Kasım ayında başlattığı 2012-2013 kültür ve sanat etkinlikleri mayıs ayında yapılacak etkinliklerle kapanıyor. Adapazarı Belediyesi Mayıs ayının ilk etkinliğine Adıtrio’nun “Sevilen Şarkılar”adlı konseri ile başlayacak.10 Mayıs Cuma akşamı düzenlenecek konser saat:20.30’da başlayacak.17 Mayıs Cuma günü saat:20.30’da Araştırmacı Yazar Fatih Çıtlat, “Peygamberimizle İnsan Olmak”konulu konferans verecek.


İlhan Şeşen - Ceyhun Yılmaz

Adapazarı Belediyesi 24 Mayıs Cuma akşamı saat:20.30’da sevilen sunucu-şovmen Ceyhun Yılmaz’ı “Stand-Up gösterisi”ile Adapazarlı hayranlarıyla buluşturacak.Belediye Mayıs ayı son etkinliğinde ise 31 Mayıs Cuma akşamı saat:20.30’da Türk Pop Müziği’nin değerli ismi İlhan Şeşen en sevilen şarkılarını seslendirecek.


Çocuklar da Unutulmadı

Çocukları da unutmayan Adapazarı Belediyesi, her hafta Cumartesi günü saat:12.00-13.00 ile 14.00-15.00 arası tiyatro gösterileri ile cocuklara keyifli bir hafta sonu yaşatmaya devam edecek. Bu ay yapılacak Çocuk Tiyatrosu etkinliklerinde ise 11 Mayıs Cumartesi Hacivat ve Karagöz Gölge Oyunu,18 Mayıs Cumartesi günü “Kararsız Ayı Ponki” ve son olarak 25 Mayıs Cumartesi günü de “Kirli Köpek Çomar”adlı tiyatro gösterisi sahnelenecek.


11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]