Sakarya\'da Kentsel Tasarım Projeleri

Makina Tasarım ve Mühendislik, 3D Makine Tasarım
Makina Tasarım ve Mühendislik,…
Üç boyutlu tasarım ve mimari modelleme
Üç boyutlu tasarım ve mimari m…
Grafik tasarım
Sakarya 3D Teknik Servis
2.el sütlük dolapları sakarya
2.el sütlük dolabı sakarya
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Caddesi Kentsel Tasarım Projesi çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Toçoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Cami Kavşağı\'ndan başlayan yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Bu kapsamda Yeni Camii Kavşağı\'na girişlerin daha da rahatlaması adına Palmiye Caddesi\'ndeki çalışmalarımızı tamamlıyoruz" dedi.

Çalışmaların etaplar halinde gerçekleştirildiğini vurgulayan Toçoğlu, "Çalışmalarımıza Yeni Cami ve Patates Hali kavşaklarından başladık. Bölgedeki mevcut zeminin kaldırılmasının ardından ekiplerimiz, hemen zemini kaldırılan bölgenin betonlama ve taş döşeme çalışmalarına başlıyor. Bölge esnafımız ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

Toçoğlu, projenin tamamlanmasıyla bölgenin daha modern bir görünüme kavuşacağını kaydederek, "Yaklaşık 2 bin 500 metre uzunluğundaki caddemiz yenilenecek kavşakları, yaya yolları, orta refüjü ve peyzajıyla çok daha modern bir görünüme kavuşacak. İnşallah bu çalışmamızın tamamlanmasının ardından vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda yeni projelerimizi de hayata geçireceğiz" değerlendirmesinde bulundu.