Sakarya'da iki arkadaşın kayıp olduğu olayda cinayet şüphesi

Sakarya’da kayıp olarak aranan kadın kuaförü Savaş Aydoğan ve arkadaşı Cem Tuna’nın Kocaali'de son kaldıkları bağ evinde kadavra köpekleri ile arama yapıldı.

42 yaşındaki kadın kuaförü Savaş Aydoğan, 25 gün önce ayrıldığı evine bir daha geri dönmedi. Kayıp olan Savaş Aydoğan’ın arkadaşı  Cemal Tuna da bir süre sonra ortadan kayboldu.

Kayıp iki arkadaşın aileleri polise ihbarda bulundu.

Cem'in arkadaşı Savaş Aydoğan'ı öldürdüğü iddialarıyla ilgili polis ve jandarma ekipleri çalışma başlattı. Ekipler, kayıp iki gencin son kaldıkları köy evinde kadavra köpekleri ile arama yaptı. Ancak bir ize ulaşılamadı.

Kayıp Cem'in babası emekli polis Cemal Tuna ve Savaş Aydoğan'ın aileleri Müge Anlı'nın programına katıldı.

Programda konuşan Cemal Tuna; "

Bu olayın başından beri ortaya çıkması için çalışan kişiyim. Bir suç işlediyse oğlum cezasını çekecek. Oğlumla aram iyi değildi. Disko açıyor batırıyor. Bir sürü para verdim gidiyor. Oğlum ile aram hiç iyi olmadı. Bu saatten sonra benim için herkes şüpheli" dedi.


Savaş Aydoğan'ın amcası ise yeğeninin zehirlenerek öldürüldüğündne şüphelendiklerini söyledi. Kayıp Cem'e seslenen amca; ". Cem öldürdüysen öldürdün. Cenazenin yerini söyleyin. Gidelim alalım" diye konuştu. 
 

8 ay önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]