Sakarya'da elektrik panosu

Elektrik panosu, ev, fabrika, iş merkezi gibi yerlerde değişik bölümlere/birimlere verilen elektriği kontrol etmeye yarayan kumanda cihazıdır. 

Elektirik panosu için, evlerdeki sigortaların daha kompleks hâli demek yanlış olmaz. Elektrik panosu içerisinde sigortalar, kontaktörler, röleler, ölçü aletleri, akım transformatörleri, voltmetre komitatörü ve giriş için termik manyetik şalter bulunur.

Elektrik panosu nedir? 

Aktif elektrik sayacı, reaktif elektrik sayacı, elektrik baralarının, ölçü aletlerinin ampermetrelerin, reglerin, voltmetrenin, güç kontaktörlerinin, kondansatörlerin, kondansatör kontaktörlerinin, güç rölesinin , sigortaların, kesici şalterlerin, kontrol rölelerinin montajının yapıldığı ve yerleştirildiği bölüme elektrik panosu denir.

Tek ve çok katlı binalarda küçük elektrik panosu vardır.

Elektrik panosu ne işe yarar?

Elektrik panoları, işletmenin güç kat sayısını düzeltmek için kondansatör ve ölçü aletlerinin üzerinde bulunduğu panodur. Elektrik sistemlerinin iyi bir koşulda çalışmaları için yardımcı olur. 

Sakarya\'da size elektrik panosu ile ilgili destek verecek firma 1991 yılında faaliyete başlayan YURTSAN PANO.

Yurtsan Pano\'da, tüm elektrik panosu çeşitleri monofaze, trifaze, kompozisyon panoları, su sayaçları panoları, fabrika merkez panoları, metal saç kutu çeşitleri imalatına posta kutu, doğalgaz saç plastik kutuları çeşitlerini bulmak mümkün.

İletişim Bilgileri

Adres:  Şeker Mah. Cemre Sk. No: 28 Adapazarı / Sakarya

Telefon:  0 264 2718996

Faks:  0 264 2791842

GSM:  0 533 4607032

E-Posta 1:  bilgi@yurtsanpano.com

E-Posta 2:  yurtsanpano@gmail.comİletişim Bilgileri


11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]