Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakarya'da aileyi en iyi anlatan fotoğraflar yarışacak

Büyükşehir Belediyesi, toplum için kutsal bir kurum olan ailenin ve güçlü aile bağlarının önemini vurgulamak amacıyla "Aile Bağları" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Yarışmanın son başvuru tarihi, 9 Mayıs Perşembe.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 13-19 Mayıs Aile Haftası etkinlikleri kapsamında "Aile Bağları" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Sakarya il sınırları içerisinde ikamet eden ya da öğrenim gören amatör ya da profesyonel fotoğraf severlerin katılabileceği fotoğraf yarışmasının kayıtları başladı.

Katılım formu ve şartname için tıklayınız.


Aile\'yi en iyi anlatan fotoğraflar yarışacak


Büyükşehir Belediyesi\'nden fotoğraf yarışmasının amacı ve katılım koşulları ile ilgili yapılan açıklamada, "Toplumumuz için kutsal bir kurum olan ailenin ve güçlü aile bağlarının önemini vurgulamak, fotoğraf sanatı yoluyla aile bağlarının güzel anlarının fotoğraflanarak belgelenmesi, gelecek kuşaklara aktarılması ve ödüllendirme şeklinde fotoğraf sanatına katkı sağlama amacıyla fotoğraf yarışması düzenlenmiştir. Karşıdan bakıldığında aile kavramına gönderme yapan; kardeşlik, birlik-beraberlik, dostluk, dayanışma gibi toplum bilincini oluşturan, pekiştiren fotoğraflar yarışmamız için en uygun fotoğraflar olacaktır" denildi.

Son Başvuru 9 Mayıs

Yarışmanın son başvuru tarihi 9 Mayıs Perşembe günü. Fotoğraf Sanatçıları Arzu Açıkel, Fatih Gürsel, Servet Sezgin, Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce ile Büyükşehir Belediyesi Medya Tanıtım Şube Müdürü Aydın Yıldırım Duran isimlerinden oluşan seçici kurul, 10 Mayıs Cuma günü başvuruları değerlendirecek. Sergi ve ödül töreni ise 13 Mayıs Pazartesi günü Ofis Sanat Merkezi\'nde gerçekleştirilecek. Aile Bağları Fotoğraf Yarışması için ayrıntılı bilgiye Sakarya Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesi (www.sakarya.bel.tr) ve Büyükşehir Belediyesi Medya Tanıtım Şube Müdürlüğü (444 40 54 Dahili: 1691) nolu telefondan ulaşılabilir.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]