Sakarya Boksunda "Harmanlıkspor”

Sakarya’mızın güzide takımlarından olan Harmanlıkspor 2022 yılında boks federasyonun organize ettiği tüm müsabakalara katılmak için hazırlıklarına devem ediyor.

 

Sakarya Amatör futbolun köklü kulüplerinden Harmanlıkspor, artık boks takımıyla da iddialı. Milli takım antrenörlerimizden Ertuğrul Akgün nezaretinde haftanın her günü yeni stat altında Spor İl müdürlüğü tarafından yeni yapılan boks antrenman salonunda çalışmalarını sürdüren Harmanlıkspor Boks takımı, 2022 yılında yapılacak tüm şampiyonalara katılabilmek için çalışmalarına hız verdi.

Harmanlıkspor yönetimi tarafından gönderilen bir tepsi baklava sporculara ikram edilerek yeni sezonda yapılacak tüm şampiyonalarda başarılar dileğinde yeni yapılan Harmanlıkspor kulüp başkalık seçiminde başkan olan İsmail Yağlar Sakaryalı genç evlatlarımıza sahip çıkarken bize bu imkanı sağlayan spor il müdürlüğüne de teşekkür ederim derken Antrenör Ertuğrul Akgün ise yöneticilere teşekkür ederek, Harmanlıkspor’un adını en iyi şekilde başarılara  taşıyacaklarını vurgularken bende Spor İl Müdürümüz Arif Önsoy’a bize sunduğu imkânlar için teşekkür ederim dedi.
1 Harmanlıkspor Kulüp Başkanı İsmail Yağlar
1 Milli takım antrenörümüz Ertuğrul Akgün 
3Harmanlıksporun baklava ikramı
4 Yıldızlar grubunda hazırlanan boksörler.
5-6-7  çalışmalarını sürdüren boksörler

Sakarya Fotokopi Satış
Sakarya Sauna
10 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]