Sakarya Barosu'ndan 'Her Ruhsat Bir Fidan' Projesi

Peyzaj, Fidan, Süs Bitkileri, Torf Üretimi, Bahçe Düzenleme
Peyzaj, Fidan, Süs Bitkileri, …
Sindoh Sakarya
Sakarya kitapçılar
1 yıl önce

10-11 Temmuz tarihlerinde yapılan Sakarya Barosu 54. Seçimli Olağan Genel Kurulu sonucunda seçilen Sakarya Barosu’nun yeni Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız ve yeni yönetim kurulu üyeleri ilk Ruhsat Töreni’ni gerçekleştirdi.

Sakarya Barosu Konferans Salonu’nda yapılan törende, stajını başarıyla tamamlayan stajyer avukatlar Merve Okşil ve Emre Duman, meslek yeminlerinin ardından cübbelerini giyerek ruhsatnamelerini aldılar.

'HER RUHSAT BİR FİDAN' PROJESİ İLE 'TÜRKİYE ÇÖL OLMASIN' KAMPANYASINA DESTEK!

Törende konuşan Başkan İlknur Ebiz Yıldız, “Öncelikle meslektaşlarımızı bu günlere getiren ailelerine ve staj süresi boyunca katkıda bulunan üstatlarına teşekkür ediyoruz. Adaylık sürecimizde de her zaman ifade ettiğimiz, ‘Her Ruhsat Bir Fidan’ projemiz kapsamında bizler Sakarya Barosu olarak hem ‘Türkiye Çöl Olmasın’ kampanyasına destek olmak için hem de meslektaşlarımızın bir dikili ağacı olsun diye baromuzun kendi ormanında bütün ruhsat alan meslektaşlarımızın adlarına fidan dikeceğiz. Fidan dikme kararımızı da ilk yönetim kurulu toplantımızda aldık” dedi.

Son olarak Başkan Yıldız, meslektaşlarına baronun hediye setini takdim ederek, ruhsatlarının hayırlı olmasını temenni etti ve meslek hayatlarında başarılar diledi.