Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sağlam yapılar için Yıldızlar Çelik'i tercih edin

Şehrimizin deprem bölgesi olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu afetten korunmanın en önemli noktalarından biri yapılarımızdır. Eğer çevremizde bulunan büyük yapılar çelik konstrüksiyon içeriyorsa, yıkılma tehlikesi en aza indirgenmiş demektir.

Sakarya'da çelik konstrüksiyon alanında hizmet veren öncü firmalardan Yıldızlar Çelik, bilgi ve deneyimini, birikim ile birleştirerek anahtar teslimi çözümler üreten bir yapı üretim firmasıdır.

Peki çelik konstrüksiyon nedir?

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle Sakarya gibi deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Diğer sistemlere oranla daha kolay montaj edilebilen bu yapı, çelikten üretildiği için kolon ve kireşlere yüklenme yapılmayı engelleyerek esnek yapısı sayesinde deprem sırasında sallanır ama yıkılmaz. Güvenli, ekonomik ve taşınabilir olması da tercih edilme sebeplerindendir. Saf metalden üretilen bu yapı, diğer metallere oranla oldukça uzun ömürlüdür. Yıpranma, çatlama, kırılma gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaz. Çelik konstrüksiyon yapılarda doğru tasarım yapıldığı taktirde kolaylıkla kat çıkılabilir ya da eklenen parçalar yeniden sökülebilir.

Yıldızlar Çelik, çelik konstrüksiyon binaların yanında çelik çatı, çatı aydınlatma sistemi, prefabrik evler ve tasarımlar, kompozit kaplama, uygulamalı çatı kaplama, çatı ve cephe panelleri, çelik evler ve tasarımlar ve demirdoğrama-ferforje gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ülke istihdamına katkıda bulunmak, uluslararası standartlar ve gelişen teknolojiyi kullanarak, yurt içinde - yurt dışında projeler üretmek ve hayata geçirmek, bu kültürün kuşaklar arası aktarımına imkan sağlama hedefinde olan Yıldızlar Çelik ile siz de güvenli, sağlam ve ekonomik yapılara sahip olabilirsiniz.

6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle