Saçlarınızı Şansa Bırakmayın

Çoğu bayanın en büyük sorunu aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek istemesidir. Bunun da çözümü genellikle saç rengini değiştirmek ya da saçları kestirmek olur.  Bu nedenle hiç bilmedikleri kuaförün yolunu tutabilir, doğal süsleri olan saçlarının görünümünü şansa bırakabilirler. İşi şansa bırakmaksa her zaman iyi sonuç vermeyebilir.

Önce Bakım

Eğer saçlarınız çok kuruysa, yıpranmışsa ve kırıklar varsa, o zaman saçı boyamak iyi bir fikir olmayabilir. Saçlarınızı biraz kestirip, bir süre bakım uygulamak daha iyi olacaktır.

Sonra Uygun Model

Kendine uygun saç modelini bulmak her bayan için önemlidir. Kesimle ya da fönle (Düz, dalgalı) bunu sağlayabilirsiniz.Ve Doğru Rengi Seçin

Mutlu olmak doğru rengi bulmaya bağlıdır. Gün ışığında doğal saç renginize iyice baktığınızda size yakışacak, gözlerinize ve cildinize uyacak bir renk seçmek en doğru yoldur. Örneğin; eğer cildiniz sarımsı veya buğday tonlarındaysa o zaman kırmızı, kestane rengi, bakır veya kızıl - kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Cildiniz beyaz veya kırmızıysa, o zaman küllü renkleri ve bej tonlarını deneyebilirsiniz.

Ayrıca saçlarınız boyandıktan sonra da ayda iki kez bakım yapmaya devam etmelisiniz ki mutluluğunuz katlansın.

Kuaförünüz Kim Olmalı?

Kuaförüne yeteri kadar güvenemeyenler, uygun saç modelini bulamayanlar ve en önemlisi kendinde değişiklik isteyenlerin  imajı artık teknolojinin sihirli ellerinde... Sakaryalı bayanlara hizmet veren Sess Saç Tasarım Merkezi'nin sahiplerinden Kuaför Mustafa Baş; " Teknoloji o kadar çok ilerledi ki, böylece bizlere büyük bir kolaylık sağlandı. Bilgisayar ortamında edindiğimiz fikirleri gelen müşterilerimizin isteği doğrultusunda uyguluyoruz. Ve herkes çok memnun oluyor." dedi.

Birbirinden ünlü markaların yer aldığı ( Wella, Alix, Flor Mar, Barbara Bort...) saç ve makyaj ürünleriyle kaliteyi ve güzelliği yansıtan bu salonda ayrıca; cilt bakımı, masaj, manikür ve pedikür de yapılıyor.

Güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız tıklayın.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
125bd3772cca2c6fe61b5554fe7a9c60@