Rehber öğretmenlere eğitim verildi

Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenlerine eğitim verildi.

Gerçekleştirilen konferansta \'Madde, Alkol, Tütün Kullanımının Zararları Ve Çocuk İstismarı ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite\' konularında sunumlar yapıldı. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen programın Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli uzman kadrolar konuşmacı olarak yer aldı. Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Esra Yazıcı Madde, Alkol ve Tütün Kullanımının Zararları, Çocuk Psikiyatri Uzmanı Dr.Serhat Nasıroğlu ise Çocuk İstismarı, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite konularında katılımcılara bilgi aktardı. Konferans, 15 dakikalık ara ile 2 oturum olarak gerçekleştirildi. Rehber öğretmenlerin de aralıklarla konuşmacılara sorular yönelterek deneyimlerini paylaşmaları ortamı renklendirdi.

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Aydın Erdoğan ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Nesri Girgin tarafından Yrd Doç Dr Esra Yazıcı ve Uz.Dr.Serhat Nasıroğlu’na teşekkür belgeleri takdim edildi.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
cd801ab0a89de3de38048f18fa42104c@