Recep Uncuoğlu; “Provokasyonlara gelmeyeceğiz!”

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu sosyal medya destekli provokasyonlara gelmeyeceklerini söyledi.

 Partisinin 33. İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan Uncuoğlu, şunları söyledi:

“TERÖRE HARCANAN PARA 20 YILLIK ENERJİ İTHALATINI KARŞILAYACAK DÜZEYDE”
“Teröre harcanan para 20 yıllık enerji ithalatını karşılayacak düzeyde. Bunlar en iyimser rakamlar. Türkiye’nin eski ve defolu halini giderdik, artık yeni Türkiye var. Şer güçlerle mücadelemizi sürdüreceğiz.

“GÖNLÜMÜZE MAYINLI TUZAKLAR YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Acitasyon yaparak sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapılıyor. Terör bir başka stratejisi ile hepimizin gönlüne mayınlı tuzaklar yerleştirmeye çalışıyor. Yıllardır Türk’ü, Kürdü, Lazı, Çerkeziyle hep birlikte yaşadık, yaşamaya da devam edeceğiz. Halkımızı ayrıştırmaya çalışanlar, yalanlar üretenler bilsinler ki yalan makinasının parçası olmaktan öteye gidemeyecekler. Kardeşlik ve birliğimizi güçlendirerek, milletçe takındığımız bu tavır ve gösterdiğimiz tepki güzel bir iz bırakacak inşallah. Milletimiz üzerinde gerçekleştirilmeye çalışılan sosyal medya destekli provokasyonlara gelmeyeceğiz.

“HDP KANLA BESLENİR HALE GELDİ”
Tek ortak düşman olarak Ak Partiyi gördüler. İftiralarla hareket ettiler. Samimiyetsiz davrandılar ve koalisyon krizine neden oldular. Nerede abesle iştigal bir olay varsa o konu üzerinde bir araya geldiler.
HDP kandan beslenir hale geldi. Ak Partiyi nasıl daha fazla yıpratırız onun derdinde. Alçakça bir siyaset sergiliyorlar. Ak Parti hiçbir zaman acılar üzerinden siyaset yapmadı. Teröre hizmet ediyorlar. Terörden medet umanlara hizmet ediyorlar. Bilsinler ki bu millet onlara gereken cezayı verecek. Milletimizin zorlu süreçte en doğru kararı vereceği günler elbet gelecek. 5 Olağan büyük kongrede tüm kadrolarımızla milletimizi en iyi anlayan partinin Ak Parti olduğunu herkes görecek.

“İŞİMİZ ZOR”
İşimiz zor. Bu kadar yalan ve manipülasyonun olduğu ortamda insanlara doğruyu anlatmak için daha fazla mesai harcamak zorundayız.”

Adapazarı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve öncelikle Divan Kurulu oluşturulan toplantıda 1 Kasım’da tarih yazmak için daha çok çalışılması gerektiği üzerinde duruldu. Toplantıda konuşan Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, terör konusuna değindi ve şöyle konuştu:

“7 HAZİRAN’DAN DAHA ÇOK ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ
“Polisimiz, askerimiz şehit oluyor. Onlara yapacağımız şey sadece dua etmek değil. Hepimiz toplantılarımızı aksatmadan yapmak zorundayız. Sizler de bizlere destek verin. Toplantılara katılın. Biz bir araya geldiğimizde sinerji oluşturuyoruz. Eğer bu ülkede barışa, kardeşliğe katkı vermek istiyorsak, 7 Haziran seçimlerinde yaptığımız çalışmanın üstünde bir çalışma performansı göstermek zorundayız.

“1 KASIM’DA TARİH YAZMAMIZ GEREK”
Güçlü Türkiye’den herkes korkuyor. Birileri bizden tedirgin oluyor. 160 bin mülteciyi nasıl paylaşacağız diye tartışıyorlar. Yıllarca bize medeniyetin beşiği diyenler, şimdi çanak tutup onları ırk ve mezheplerine göre ayrıştırmaya çalışıyorlar. Bu gücü sinerjiye dönüştürerek, olağanüstü çalışarak, fedakarlık göstererek 1 Kasım’da bir tarih yazmamız gerek.

“TEK BAŞINA İKTİDAR OLURSAK, MAĞDUR ÜLKELER DE SEVİNİR”
Hepimizin maddi ve manevi kayıpları oldu. Onları telafi etmek için Sakarya’da zafer yazmalıyız. 1 Kasım’da tek başına iktidar olursak, mazlum ve mağdur ülkeler sevinecek. Çok çalışarak o mağdur ülkelere de katkı sağlamış olacağız. Bunun da Allah katında yeri olacaktır. Ak Parti milletin partisidir. Milletine hizmetten onur duyan bir partidir. Sakarya’nın en büyük teşkilatıyız. 1 Kasım’da tarih yazmak için var mıyız?”

Ak Parti Adapazarı 33. İlçe Danışma Meclisi Toplantısında Sakarya Milletvekili Mustafa İsen de bir konuşma yaptı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]