Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Sakaryalılarla buluştu

Beşiktaş’ın eski yıldız futbolcusu Pascal Nouma ve sunucu-oyuncu Kadir Çöpdemir imza günü için geldiği ADA Alışveriş Merkezi’nde yoğun ilgi ile karşılaştı.

Metro FM’de “Ara Gaz” programıyla hayranlarının gönlünde bir kez daha taht kuran Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’nin önemli radyocuları arasında yer alan başarılı sunucu, oyuncu Kadir Çöpdemir; Sakarya’nın ilk alıveriş merkezi olan Ada AVM’de hayranlarıyla buluştu. ADA AVM’nin fastfood katında uzun kuyruklar oluşturan hayranlarıyla renkli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiren Kadir&Pascal ikilisi, her bir hayranını kırmayarak, onlara imzalı fotoğrafını verip, bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.

İzdiham ve büyük ilgi

Yaklaşık iki saat süren sohbet ve imza gününde sevenleri tarafından büyük ilgi gören süper ikili Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, kendisini görmek için erken saatlerde AVM’ye gelen hayranları ile yakından ilgilendi. Pascal fotoğraf çekiminin ardından mini futbol şovu ile hayranlarını büyüledi. Sohbet sonrasında Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma ikilisi sevenlerine katılımları için teşekkürlerini sunarak alkış ve çığlıklar arasında ADA AVM’den ayrıldı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
0711aba84b5c2e82e037b1947e96960e@