"Pamukova, Büyükşehir sınırlarına dahil olacak"

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti\'ye geçen Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’e ve Pamukova İlçe Teşkilatı\'na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sürecin değerlendirildiği ve istişarelerin yapıldığı toplantıya Başkan Toçoğlu\'nun yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Gürsel Işık, teşkilat üyeleri ve yöneticiler katıldı.

"Hayırlı hizmetler üreteceğiz"

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Pamukova\'da daha büyük hizmetlerin gerçekleştirileceğini ifade eden Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, "Ziyaretleriniz bize onur verdi, şeref verdi. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha büyük hizmetler gerçekleştireceğiz, daha güzel çalışmalara imza atacağız. Allah utandırmasın. İnanıyorum ki birlik ve beraberlik içerisinde güçlerimizi birleştirecek, hayırlı hizmetler üreteceğiz" diye konuştu.

"Seçimlerden sonra Pamukova da Büyükşehir sınırlarına dâhil olacak"


Pamukova Belediye Başkanı Keser ve İlçe Teşkilatına hayırlı olsun dileklerini ileten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Biliyorsunuz ki 2014 yerel seçimlerinden sonra Pamukova da Büyükşehir sınırlarına dâhil olacak. İlçe merkeziyle, köyleriyle ve mahalleleriyle Pamukova da Büyükşehir hizmet çatısı altına girecek. Büyükşehir Belediyesi\'nin güçlü hizmet eli Pamukova\'ya da ulaşmış olacak. Pamukova\'ya daha kaliteli, daha üstün hizmetler getirme hususunda belediyelerimizle ve teşkilatlarımızla birlikte çalışacağız. Hem ilçemize hem de Belediye Başkanımıza hayırlı olsun. İnşallah bu süreç, Pamukovamız ve Sakaryamız için hayırlı sonuçlara vesile olur. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı.

En yüksek oy


AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, "AK Parti\'nin kendine has bir çalışma tarzı var. Bunlardan en önemlileri birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek, tutamayacağı bir sözü vermemek ve verdiği sözü ne pahasına olursa olsun yerine getirmektir. İnşallah, Sakarya genelinde en yüksek oyu alma gayretinde teşkilatımız ile birlikte çalışmalarınızı sürdürürsünüz. Başkanımıza ve ilçemize hayırlı olsun. Birlik ve beraberlik içinde, disiplinle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Bu değişimi, Türkiye\'nin ve Pamukovalı vatandaşların menfaatine dönüştürmek için çalışacaklarını belirten AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise, "Sayın Başbakanımızın rozetlerini takması ile Karasu ve Pamukova Belediye Başkanlarının partimize katılımını gerçekleştirdik. Bu katılımın, Pamukovalı hemşerilerimizin bundan sonraki süreçte daha iyi hizmet almasına ve Pamukova Belediyesi\'nin daha kurumsal bir yapıya kavuşmasına vesile olmasını Cenabı Hakk\'tan niyaz ediyorum. Bugün AK Parti; Türkiye\'de siyaseti normalleştirip millet ve çözüm odaklı anlayışını her yerde hâkim kılmaya çalışırken, diğer yandan siyaset kurumuna zarar verecek her türlü argümanı kullananlara karşı güzel bir duruş sergilemektedir. Hizmetin ve siyasetin gerçek manasıyla hayata geçmesinin en önemli adresi AK Parti\'dir. Biz istiyoruz ki, Pamukovalı vatandaşlarımızın hizmet kalitesi artsın, bölgeye yatırımlar artsın. Pamukova yatırımlarıyla bugünden 2023 hazırlansın, hazır olsun. Pamukova\'da, siyasete getirdiğimiz yazılı olan ve yazılı olmayan kurallarımızla, geleneğimizle, göreneğimizle, siyaset yapma anlayışımızla bir birliktelik oluşacağına inancımız tam. Bundan sonra daha iyisini yapacağız. Daha çabuk ve hızlı bir şekilde, istişareler ile bu süreci milletimiz ve Pamukovalı hemşerilerimizin menfaatine dönüştüreceğiz. Başkanımızı tekrar tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]