Önlem alınmadı trafik felç oldu

Sigorta ve Trafik Takip
Sigorta ve Trafik Takip
Trafik Takip Büroları
Trafik Takip Büroları
Felç sonrası konuşma bozukluğu
adapazarı trafik sigortası
7 ay önce

Adapazarı'nda Kudüs Caddesi Sakaryaspor'un şampiyonluk kutlamaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Trafiğin yönlendirildiği Milli Egemenlik Caddesi 1. Geçit'te trafik rafik ışıklarının ayarlanmaması ve trafik ekiplerinin görevlendirilmemesi sonucu trafik felç oldu. Otobüs seferleri aksadı. Sürücüler ve vatandaşlar önlem alınmamasına tepki gösterdi.

Demokrasi Meydanı'nda akşam maç sonrası yapılacak şampiyonluk kutlamaları nedeniyle Kudüs Caddesi trafiğe kapatıldı. Araçlar Milli Egemenlik Caddesi'ne yönlendirildi. Otobüs, dolmuş ve minibüs duraklarının da bulunduğu Milli Egemenlik Caddesi'nde trafik kilitlendi.

Milli Egemenlik Caddesi'nin 1. Geçit Kavşağı'ndaki trafik ışığının süresi, artan trafiğe rağmen ayarlanmayınca trafik felç oldu.

Bu durum otobüs seferlerinin aksamasına da yol açtı.  Kavşakta trafiği yönlendirecek trafik polislerinin bulunmaması ve trafik ışığının süresinin uzatılmaması vatandaşların ve sürücülerin tepkisine neden oldu.

Bayram yoğunluğunun da yaşandığı Kent Merkezi'nde trafiği rahatlatmaya yönelik önlem alınmaması vatandaşların ve sürücülerin haklı tepkisine neden oldu.