Ömer Abdullah Ayhan'ın Hendek Ziyareti Şehit Gaffar Okan'ın Kabrinden Başladı

Ömer Abdullah Ayhan, Saadet Partisi Hendek Belediye Başkan adayı Serdar Büyüker, İlçe Başkanı Şahmettin Demir ve teşkilat mensuplarıyla ilçedeki ziyaretleri kapsamında ilk olarak Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın kabrini ziyaret etti.

Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez'i, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel'i de ziyaret eden Ayhan, daha sonra ilçede görev yapan Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Kazım Taşkın ve 12 mahalle muhtarıyla buluştu.

DİNLEME YOLUNDA İLERLİYORUM

Ömer Abdullah Ayhan, yaptığı konuşmada siyasette biraz daha farklı tarzının olduğunu ifade ederek, "Herkes belki gelip kendi yapacaklarını anlatır, ben daha çok eksikleri, kusurları öğrenmek yolunda ilerlemeyi tercih ediyorum. Bizim daha genel siyaset prensibimiz rahmetli babamdan da aynıydı dinleyin, öğrenin, bir eksik kusur varsa onu tespit edip icracı bir noktada olduğumuz zaman da onu ilgili kişilere yaptırabilmek üzere bir siyasetimiz var." dedi.

BELEDİYE MECLİSLERİNİ TEMSİL ETMELİLER

Muhtarların belediyelerin meclisin de yer almaları gerektiğini belirten Ömer Abdullah Ayhan, "Muhtarlarımızı ziyaret ettiğimde onlardan edindiğim en doğru, yani yapmamız gereken bir icraat varsa muhtarlarımızın ilçelerinde belediye meclisini temsil etmeleridir. Şu süreçte edindiğim tecrübe de Sakarya siyasetinde gördüğüm saha da muhtarlarımızın yerinde daha iyi tespit ettiği ve bunların da belediye meclislerine taşınabilecek bir model çalışılmasıdır" diye konuştu.

PAZARDA ESNAF VE VATANDAŞIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Çarşı merkezinde kurulan Salı pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Ömer Abdullah Ayhan, pazarcı esnafına hayırlı ve bol kazançlar diledi.
1 ay önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]