'Oğlum Suçsuz Yere Öldürüldü'

Ferizli İlçesi'nde meydana gelen cinayette, oğlunu kaybeden acılı baba Cafer Ata, oğlunun suçsuz yere öldürüldüğüne inandığını belirterek, "Benim oğlum Özkan Ata, esnaflık yaptığı için herkes tarafından tanınırdı. Oğlumun öldürülen kadınla ilişkisi olabileceğine ben değil, Ferizli halkı bile ihtimal vermiyor" dedi.

Acılı baba Cafer Ata işlenen cinayetin neden olduğuna dair kimsenin birşey bilmediğini belirterek, "Kimsenin sebebini bilmediği bir olayda, katil zanlısının eşinin sanki oğlumla ilişkisi varmış gibi yansıtılması bizi çok üzdü, biz böyle bir olayı kesinlikle kabul etmiyoruz. Benim oğlum Özkan Ata'yı Ferizli'de herkes tanır. Böylesine çirkin bir iftirayı kesinlikle kabul etmiyorum" diye konuştu.

Cinayet zanlısı olan Namık Şen'in, eşi Yeşim Şen'i de boşu boşuna öldürdüğüne inandığını ifade eden Ata, "Ferizli'de üzüntü yaratan bu olay, oğlumu tanıyan herkesi adeta kahretti. Biz böyle bir olayı kesinlikle kabul etmiyoruz. Bu konuda yasal tüm girişimlerimizi yapacağız. Kimsenin ailemizi karalamaya hakkı yok. Milli boksör olan 4 kız çocuğu babası oğlum Özkan Ata suçsuz yere öldürüldü. Zaten öldüren kişinin de nasıl biri olduğunu tanıyanlar biliyor" dedi.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]