Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

O ilçe yeni spor tesislerine kavuşuyor

Akyazı Spor Tesisi’nde çalışmaların başladığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Spor ve sporun geleceği adına tüm ilçelerimizde önemli yatırımları hayata geçirdik. Son olarak ihalesini gerçekleştirdiğimiz Akyazı Spor Tesisi Projesi’nde de çalışmalarımız başladı. Akyazı ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı’da çalışmaların başlatıldığı spor tesisinde incelemelerde bulundu. Spor ve sporun geleceği adına tüm ilçelerde önemli yatırımlar hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Toçoğlu, “Son olarak ihalesini gerçekleştirdiğimiz Akyazı Spor Tesisi Projesi’nde de çalışmalarımızı başlattık. İnşallah projeyi hızlı bir şekilde tamamlayıp ilçemize kazandıracağız” diye konuştu.

"Akyazı’ya Hayırlı Olsun"


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Akyazı Devlet Hastanesi’nin yanındaki arazide inşa ettiğimiz spor tesisi 22 dönümlük alan üzerinde hayat buluyor. Akyazı’ya modern mimarisiyle; hakem ve soyunma odalarıyla, 2 bin kişilik tribün kapasitesiyle kapsamlı bir spor kompleksi inşa ediyoruz. Sporun geleceğine yönelik attığımız tüm bu adımlarla ‘sporun geleceği garanti altında’ diyebiliriz. Akyazı’ya ve şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

"Başarı Kaçınılmaz"

Başkan Toçoğlu konuşmalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Her zaman ifade ettiğimiz gibi; Sakarya bir spor şehridir. Bu düşünceler ile tesisleşme anlamında önemli yatırımları şehrimize kazandırıyoruz. Sportif anlamda başarıların elde edilebilmesi bu gibi komplekslerin inşa edilmesinden geçiyor. İlçelerimize kazandırdığımız sentetik sahalarda gençlerimiz ve şehrimizin sporu için büyük önem taşıyor. Tesisleşme ile birlikte başarıda kaçınılmaz olacak. Biz bu bilinçle spora ve sporcuya olan desteklerimizi sürdüreceğiz.”
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]