Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ney Dinletisi, Gençlik Merkezinin İftarına Renk Kattı

İlimizde üniversite öğrencilerine hizmet veren 30 Ağustos Erkek Öğrenci Yurdu, Sakarya Gençlik Merkezi üyelerini iftar yemeğinde buluşturdu. 

Yirmi beş gençlik merkezi üyesinin katıldığı iftar yemeği sonrasında yapılan ney dinletisi konukları mest ederken, program A Milli takımımızın Dünya Kupası Elemeleri grup maçının izlenilmesi ile son buldu.

Yarıcı’ya Teşekkür!

Sakarya Gençlik Merkezi üyeleri, kendilerine yapılan bu nazik davetten ötürü yurt müdürü Ercüment Yarıcı’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti. Yarıcı ise; “İlimiz gençliği bizim geleceğimiz için çok önemli. Bu nedenle Sakarya Gençlik Merkezi, üyelerinin gelecekte topluma faydalı birer birey olmaları yolunda elinden geleni yapıyor. Bu önemli görevi üstlenen Sakarya Gençlik Merkezi’ne destek olmak, gençlerin gelecekte şehrimizi ve ülkemizi daha ileriye taşıması için önem arz etmekte. Bu sorumluluk çerçevesinde gençlerimize sahip çıkarsak, bizi çok daha parlak bir gelecek bekliyor” diyerek gençlik hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

“Ney” Mest Etti!

30 Ağustos Öğrenci Yurdu’na davet edilen Sakarya Gençlik Merkezi’nin yetenekli gençleri, her etkinlikte olduğu gibi, iftar yemeğine de renk katmasını bildi.

Ramazan ayının önemli sembollerinden biri olan Ney, Gençlik Merkezi üyesi Fahri Ertem’in nefesiyle buluşunca, 30 Ağustos Öğrenci Yurdu’nun misafirleri, iftar yemeğinin tadına bambaşka bir lezzet katmış oldu.
14 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle