Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Muzaffer Güneş'ten, Kösemusul'a destek

Adı SATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı için geçen Güneşoğlu Süt Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş yaptığı açıklama ile Komite seçimlerinin ardından oluşan tabloda üyelerin teveccühünün SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul’dan yana olduğunu belirterek kendisinin de Kösemusul’u destekleyeceğini açıkladı.

Güneş yaptığı açıklamada, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odamızın komite ve meclis üyelikleri seçimleri geçtiğimiz Cumartesi günü son derece nezih bir ortamda yapıldı. İlk olarak, 27’inci Meslek komitesinde bizlere destek veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca seçimin genelinde sorumlu davranıp Sakarya’nın ticaretine yön verecek yönetimlerin oluşması noktasında katılımlarından dolayı SATSO’nun tüm üyelerine teşekkür ederiz. Mecliste kendi iş kollarını temsil edecek olan yeni meclis üyesi kardeşlerimizi de tebrik eder, başarılar dileriz” dedi.

Seçimler öncesinde, bazı üyelerin teveccühü ile adının Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı için geçmekte olduğunu hatırlatan Güneş, “Bugün oluşan tabloda üyelerimizin teveccühü Mahmut Kösemusul kardeşimizden yana olduğu aşikârdır. Bizlere düşen Sakarya’da sanayinin ve ticaretin daha iyi noktalara getirilebilmesi için Mahmut kardeşimizin başkanlığında oluşacak yönetime destek olmaktır. Meclis başkanlığı konusunda ise geçtiğimiz dönemde yönetim ile uyum içerisinde çalışan Adnan Borozancıoğlu kardeşimizi istikrarın devam etmesi adına destekleyeceğiz” şeklinde konuşarak kendisinin aday olmayacağını ve Mahmut Kösemusul’u destekleyeceğini açıkladı.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]