Mustafa Ceceli Sakarya'ya geliyor

Sakarya Kebapçılar
Sakarya Hamam
5 yıl önce

Ramazan Ayı’nda iftardan sonra vatandaşların buluşma noktası bu yıl da Serdivan Ramazan Etkinlikleri olacak. Sevilen sanatçı Mustafa Ceceli de Ramazan ayında Serdivan'da konser verecek

Bir ay boyunca sürecek etkinliklerde; konserlerden, orta oyununa, çocuk oyunlarından, animasyonlara, sihirbazlık gösterilerinden çocuk tiyatrosuna kadar birbirinden farklı gösteriler her akşam iftardan sonra etkinlik alanında sahne alacak.

Serdivan Fikir Ve Sanat Akademisi Yanında

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Serdivan Fikir Ve Sanat Akademisi yanındaki etkinlik alanında çalışmaların tamamlandığı ifade edilirken; bu yıl da; kıl çadırdan kurulan çay evinin yanı sıra geleneksel ürünlerin yer alacağı stantların da vatandaşlara hizmet vereceği belirtildi.

Mustafa Ceceli ve Gorajde İlahi Topluluğu da Konser Verecek

Huzur ayı Ramazan’ın ruhunu yediden yetmişe hep birlikte yaşamak için, Serdivan Ramazan Etkinlikleri’nde yetişkinlerin yanı sıra miniklerin de gönlünü fethedecek gösterilerin sahneleneceği belirtilirken, etkinlikler kapsamında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ve Gorajde İlahi Topluluğu da sahne alacak. Mustafa Ceceli konseri 15 Haziran Perşembe akşamı 21.30'da Serdivan Belediyesi Yanında olacak.

Ücretsiz İkramlar

Her akşam farklı bir programla vatandaşları bir araya getirecek olan Serdivan Belediyesi, Ramazan ayı boyunca Cumartesi ve Pazar akşamları etkinlik alanına gelen vatandaşlara pamuk şeker, allı güllü ve Osmanlı Şerbeti’ni ücretsiz olarak ikram edecek.

Manevi Atmosferi Hep Birlikte Yaşayalım

Serdivan Ramazan Etkinlikleri ile Ramazan’ın huzur dolu iklimini tüm vatandaşlarla birlikte yaşamak istediklerini belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve paylaşma zamanı olan Ramazan ayında toplumsal birlikteliğin daha da pekiştiğini ifade ederek “Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan’ın İslam alemine barış, huzur ve

bereket getirmesini temenni ediyor, manevi atmosferi hep birlikte solumak için tüm hemşehrilerimizi Ramazan Etkinliklerimize bekliyoruz.” dedi.