Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

MÜSİAD Sakarya Bayramlaştı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bayramlaşma programı şube hizmet binasında yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Bayramlaşma Programına Sakarya Vali Vekili Bekir Dınkırcı, MHP Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bir Önceki Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, 26. Dönem Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, SAMİB Başkanı Günay Güneş, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, MÜSİAD Sakarya üyeleri ve birçok iş adamı katıldı.

Bayramların birlik ve beraberliğine dikkat çeken MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Böyle güzel bir günde siz değerli işadamlarımızın ve siyasetçilerimizin programımıza katılımlarınızdan dolayı her birinize teşekkür ederim. Geleneksel hale gelen bu programların birbirimizle daha iyi kaynaşmamıza ve birliktelik kültürümüze katkıda bulunmaktadır. Bu doğrultuda hem üyelerimizle, hem de İlimizin değerli protokol üyeleriyle birlikte olarak hasbihal etmiş oluyoruz.” Dedi.

Coşkun, Konuşmasının devamında milletçe yardımlaşmanın doruğa çıktığı bir bayramı huzur içinde yaşmaktayız. “Bu huzur iklimini bize sağlayan yüce rabbimize şükrederken; bu vatan için canını feda eden şehitlerimizi de bir kez daha rahmetle anıyorum diyerek, sözlerini tamamladı.”
MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağlayan İlimizin Protokolü, üyeleri ve işadamlarıyla tek tek ilgilenerek her birinin Kurban Bayramını tebrik etti.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]