MHP'den yaralı askere ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, girdiği çatışmada yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Doğan Levent Çakıroğlu'nu Sapanca'daki evinde ziyaret etti

Jandarma Özel Harekat (JÖH) timlerinin Mardin kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürdüğü operasyonda yaralanan Uzman Çavuş Doğan Levent Çakıroğlu, Mardin ve Ankara'daki hastanelerde yapılan tedavilerinin ardından taburcu olarak Sapanca'daki baba evine geldi.

MHP Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, beraberinde İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sapanca İlçe Başkanı Berat Taner, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gazi Çakıroğlu'nu ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Çakıroğlu'ndan olay ve tedavi süreciyle ilgili bilgi alan MHP heyeti, gaziden bir isteği olup olmadığını sordu. Çakıroğlu, "Hiç bir isteğim ve ihtiyacım yok, sağ olun. İnşallah en kısa sürede sağlığıma kavuşacağım” dedi.

Ziyaretle ilgili MHP Sapanca İlçe Teşkilatı'nın sosyal medya hesabından yapılan duygusal paylaşımda, "Vücudunun çeşitli yerlerinde 10’dan fazla şarapnel parçası bulunmasına rağmen, yüzünde ne acı, ne keder vardı. Biz bugün onda tepeden tırnağa asalet gördük. 'Sen bir şeye ihtiyacım yok' dedin ama bizim sana, size ihtiyacımız var aslan yürekli Türk oğlu. Söylesene seni rahat ettirebilmek için ne yapalım? Söylesene senin için uzakları yakın edelim, söylesene olmazları olduralım, söylesene dağları önünde diz çöktürelim" ifadeleri dikkat çekti.
6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
e46ece8442e075afaaeb9e94c5ffa5d4@