Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

MHP aday adayları görücüye çıktı

MHP Sakarya Milletvekili aday adayları kamuoyuna ve basına tanıtıldı.

Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Muhammed Levend Bülbül, il ve ilçe başkanları, parti yöneticileri, ülkücüler, partililer ve aday adaylarının katıldığı tanıtım toplantısı Bülbül’ün açılış konuşması ile başladı.

“ÜLKE ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR”

İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, Cumhuriyet tarihinde ilk defa ülkenin Cumhurbaşkanı tarafından erken genel seçime götürüldüğünü, bu sürecin sıkıntılı ve zorlu bir süreç olduğunu vurguladı. Bülbül konuşmasında ayrıca, genel başkan Devlet Bahçeli’nin de aynı şeyleri dile getirdiğini belirterek, “Son yaşanan kınama eylemleri ve terör saldırıları ülkedeki sıkıntıların giderek arttığını gösteriyor. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz, gazilerimize de şükran duyuyoruz” dedi.

“ERDOĞAN’IN DAYATMASINDAN ÜLKEYİ KURTARMAK GEREK”

İl Başkanı Bülbül, “Milletimiz bu büyük sıkıntıların üstesinden elbet gelecektir. Zararın azalmasının yolu Erdoğan’ın dayatmacı anlayışından ülkeyi kurtarmaktan geçer. Biz de bu süreçte elimizden gelen çabası göstereceğiz”şeklinde konuştu.

Daha sonra partinin aday adayları teker teker kürsüye geldi ve neden aday adayı olduklarını açıkladı.

“GELİNEN NOKTADAN AK PARTİ SORUMLU”

Ardından söz alan Sakarya Milletvekili Zihni Açba ülkenin geldiği noktadan Ak Parti’yi sorumlu gösterdi. Açba yerel basına da duyarlılık çağrısı yaptı. Parti yöneticileri ve aday adayları tanıtım toplantısının bitiminde il binası önünde toplu halde fotoğraf çektirdi.

İşte MHP’nin Sakarya’daki milletvekili aday adayları:

Ahmet Pehlivan

Ali Rıza Acartürk

Hızır Çağrı Güngör

İsmail Kamil Doğancı

Melikşah Budak

Orhan Topçu

Orhan Ünver

Osman Tanrısev

Türker Ergül

Yüksel Ayanoğlu

Zihni Açba

Metin Güneş

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle