Meydan açılışa hazırlanıyor

Erenler Belediyesi tarafından yapılan ve ilçenin ilk Meydanı olma özelliğini taşıyacak olan Yunus Emre Meydanı hizmete açılabilmesi için çalışmalar hızlandırıldı.

Erenlerde, İlçenin ilk Meydanı olma özelliğine sahip olacak olan Yunus Emre Meydanındaki çalışmalar hakkında bilgi alıp incelemelerde bulunan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Erenler Belediyesi olarak öz kaynaklarımız ile ilçemize kazandırdığımız Meydanın eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz” dedi.

Erenler Belediyesi olarak çevre ve park düzenlemeleri konusunda her geçen gün yeni hizmetlerin altına imza attıklarını dile getiren Başkan Öztürk, “İlçe halkımızın sosyal faaliyetlerini yapabilecekleri alanlar oluşturma gayreti içerisindeyiz. Halkımızın daha rahat nefes alabileceği Önümüzdeki yaz aylarında hizmete girmesini planladığımız yeni 7 adet park yapımı daha gerçekleştireceğiz” dedi.

Yeni düzenlemeleri ve ışıklandırmalarıyla ayrı bir güzelliğe kavuşan Yunus Emre Meydanına yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla sohbet edip dua ve teşekkürlerini alan Başkan Öztürk, "İlçemiz bir yandan gelişim ve değişim gösterirken, vatandaşlarımızın da isteklerini göz ardı etmiyoruz. Biz halkımıza hizmet ediyoruz, dolayısıyla vatandaşlarımızla iç içe olmak bizleri mutlu ediyor. Erenlerin her bir yanını daha yaşanabilir, daha konforlu hale getirmek için çalışıyoruz" dedi.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]