MasterChef'in Sakarya Özel Bölümü yayınlandı.

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları son kez takımca mutfağa girdi ve dış oyunda mücadele etti. Sakarya'da düzenlenen üçüncü takım oyununda Sakarya'ya özgü tatlar yapıldı. 18 Kasım MasterChef'te 5 farklı yemeği başarılı yapan takım eleme potasına isim göndermekten kurtuluyor. İşte, haftanın eleme adayları...

Çekimleri Maltepe'de yapılan MasterChef'in Sakarya Özel Bölümü yayınlandı. Programın Sakarya bölümünde jüriliği AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Dünya Karate Şampiyonu Enes Erkan, Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği Yönetim Kurulu Baskanı Hatice Akman,  şehirde restoran işletmeciliği yapan 4 isim yaptı. 

Sakarya'da düzenlenen oyunda yarışmacılar; dımbıl çorbası, ayva dolması, tavuk dartılı keşkek, ıslama köfte ve kabak tatlısı yemeklerini yaptı. Kazanan ise kırmızı takım oldu ve mavi takım bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi. Henüz dokunulmaz olan isim belli değil.

MASTERHCHEF ELEME ADAYLARI 

Eleme potasına giden ilk isim Azize, ikinci aday ise Pelin oldu. Üçüncü eleme adayı Tahsin, dördüncü aday ise Sergen seçildi.

2 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]