Macera Park’ta güz dönemi kursları başladı

Büyükşehir Belediyesi Macera Park’ta güz dönemi kursları 450 öğrenciyle başladı.

Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda güz dönemi kursları yoğun bir ilgiyle başladı. Yeni dönemde 450 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin yer aldığı Macera Park’ta Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Gelişmelerine büyük katkı sunuyor

Macera Park Sorumlusu Yılmaz Kalk, “Güz dönemi kurslarımıza başladık. Bu dönem İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinden toplam 450 öğrenciye eğitimler sunacağız. Güz dönemi kurs kayıtlarımızda çocuklarımız kadar ailelerden de yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu ilgi de bizi memnun etti. Çocuklarımızın gelişiminde önemli bir rol üstlenen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkımız yeni dönemde gelişmelerine büyük katkı sunacaktır” ifadelerini kullandı.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
028bd79b275763970da9c72d47aaa13c@