Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Liseli öğrenciler marifetlerini tiyatroda sergiliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm hızıyla sürüyor. Özel Kerime Hatun ve Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin birlikte düzenlediği, geçmişten günümüze hastanelerin ve sağlık sisteminin gelişimi ve sorunlarının trajikomik bir dille ele alındığı “Thinking Time” oyunu AKM’de sahnelendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4. Liselerarası Tiyatro Şenliği tüm hızıyla sürüyor. Özel Kerime Hatun ve Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin birlikte düzenlediği, “Thinking Time” oyunu AKM’de sahnelendi.

Yazarlığını ve yönetmenliğini Hanen Tok’un yaptığı “Thinking Time” oyununun oyunculuklarını, Zehra Aydın, Ceyda Özkan, Hale Şimşir, Şamil Kafa, Oğuzhan Karaul, Aykut Keleş, Emine Kuru, Beyza Çoban, Eymen Türk, Meryem Meletlioğlu, Damla Aktaş, Efe Uzun ve Ömer Karpuz üstlendi. Sanatseverler tarafından ilgiyle izlenen oyun 40 dakika sürdü. Tiyatro Şenliği 6 Haziran Perşembe gününe kadar devam edecek.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle