Köyde yaşayan çocuklara yüzme kursu verilecek

Yüzme Havuzları, Olimpik Havuzlar ve Aqua Park
Yüzme Havuzları, Olimpik Havuz…
Autocad kursu
Sakarya Almanca Kursu
5 yıl önce
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce il genelinde düzenlenecek olan “Köyümüz Çocukları Yüzüyor” projesi başladı.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, köylerdeki çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, boş zamanlarını sosyal, kültürel ve fiziksel anlamda geliştirmelerine katkı sağlayacak olan “Köyümüz Çocukları Yüzüyor” projesinin ilkini Kaynarca’daki çocuklarımızın katılımı ile başlattık. Kaynarcalı öğrenciler Sakarya Yüzme Havuzu'nda ücretsiz yüzme kursuna katılıp, yüzme dersleri alacaklar” dedi.

Çelikel; ''Kaynarcalı yöneticilere projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, daha önce tüm ilçelerimizde başlattığımız bisiklet turlarına , bu yıl da yüzme kurslarını ekledik. Tüm çocuklarımızı spor yapmaya davet ediyorum'' şeklinde konuştu.

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Kaynarca Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi , Kaynarca Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever ve Yüzme Federasyonu yöneticileri ile birlikte iş birliği protokolü imzalandı.

Kaynarcalı yöneticiler , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne böylesine önemli bir projeye imza attıkları için teşekkür ettiler.