Köpek barınağı ihalesi bitecek

Adapazarı Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı.

Adapazarı Belediyesi Meclisi Olağan Haziran ayı Toplantısı\'nı gerçekleştirdi. Mecliste 11 gündem maddesinden 8’i komisyonlara havale edilirken, komisyonlar tarafından hazırlanan 2 raporda oybirliği ile kabul edildi.

Toplantıda mevsim değişiklikleriyle birlikte gelen asfalt ve tamirat çalışmaları, orta hasarlı binalar, kentsel dönüşüm, kent konseyi, köpek barınağı ihalesi ve bitiriliş tarihi konularıyla ilgili soruları cevaplayan Süleyman Dişli, “Köpek barınağı ihalesi bu ay içinde yapılıp bitecek. Temmuz ayı içinde de yüzde 20’lik kısmı bitmiş olacak. Alanın etrafı çevrilmiş durumda. Bölme bölme yaparak barınağın bir an önce faaliyete geçmesini sağlayacağız” dedi.

Belediye’nin sorumluluk alanına giren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü etkinlikleri kapsamında daha fazla etkin olmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Dişli, “Kültürel faaliyetlerde daha fazla etkin olmalıyız. Belediyemiz sınırları içinde kültürel faaliyetleri artıracağız” dedi.

11’inci maddede yer alan Başkan Süleyman Dişli’ye kültürel faaliyetler konusunda yetki verilmesi meclisin oybirliği ile kabul edildi.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]