Kolunda serumla ölü bulunmuştu, Hemşire çıktı

Sapanca'da bir pansiyonda kolunda serum bağlı ölü bulunan kadın hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Genç kadının Sapanca'da bir estetik merkezinde hemşirelik yaptığı öğrenildi.

Olay, Sapanca ilçesi Ünlüce Mahallesinde bulunan bir konaklama tesisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tesiste konaklayan 22 yaşındaki M.Y., işletme çalışanı tarafından yatağında hareketeiz bir şekilde bulundu. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekiplerince gerçekleştirilen kontrollerde genç kadının hayatını kaybettiği belirlendi.Hayatını kaybeden kadının tesise tek başına geldiği ve odasında bulunduğu yatakta kolunda serum takılı vaziyette bulunduğu öğrenildi. Jandarma ekiplerince geniş çaplı soruşturma başlatılırken, gencin cansız bedeni kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde bulunan otopsi merkezine götürüldü.
22 yaşındaki genç kadının Sapanca'da bir estetik merkezinde hemşire olarak çalıştığı öğrenildi. Yapılan incelemeler sonucunda intihar haricinde şüphe uyandıracak bir bulguya rastlanmazken M.Y.’nin yüksek dozdaki kas gevşeticiyi kolundan enjekte ettiği seruma katarak yaşamına son vermiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.Genç kızın kati ölüm nedeni Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Korucuk kampüsündeki Adli Tıp Kurumuyla belli olacak.
Haberlisin.com

2 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
45d6a47119d1ec6fef7969bae7abe728@