Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Kırkpınar Sahil Caddesi düzenleniyor

Kırkpınar Soğuksu Mahallesi’nden göle ulaşım güzergahlarından en önemlisi olan Sahil Caddesi genişletilerek, kaldırımları da baskı beton sistemiyle düzenleniyor. Kaldırımlara araçların park etmelerini de önlemek amacıyla kaldırım kenarlarına engel bariyerleri kondu.

Özellikle hafta sonları çok revaçta olan Kırkpınar Sahil Caddesi’nin yeterli şekilde genişletilerek kaldırım oluşturulması konusunda açıklamada bulunan Sapanca belediye Başkanı Doç. Doç. Aydın Yılmazer, sahile ulaşmada zaman zaman yetersiz kalan caddenin genişletilmesiyle araç trafiğine de düzenleme getirildiğini ve cadde boyunca düzensiz park etme eğiliminde olan araçların da kaldırıma çıkılarak düzensiz park etmelerin önüne geçildiğini ifade etti.

Kaldırım çalışmalarının bitirilmesiyle caddenin özel bir ışıklandırma ve cadde kenarlarının düzenli olarak bitki ekimiyle daha düzenli bir görünüme kavuşturulacağını bilgisini de veren Başkan Yılmazer, caddenin tüm çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden asfaltlama programıyla örnek bir cadde olacağını sözlerine ekledi.
7 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle