Kaynarca Millet Bahçesi ve Köy Yaşam Merkezi Hayırlı Olsun

Kaynarca’da yapımı tamamlanan Küçükkaynarca Millet Bahçesi ile Köy Yaşam Merkezi’nin açılışında konuşan Başkan Ekrem Yüce, “7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin huzur içerisinde vakit geçirebileceği millet bahçesi ile köy yaşam merkezi hayırlı olsun. Yeni yaşam alanlarının yanı sıra inşallah üstyapıda da asfalt atağımızla Kaynarca’yı yenilemeye devam edeceğiz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kaynarca’da yapımı tamamlanan Küçükkaynarca Millet Bahçesi ve Köy Yaşam Merkezi’nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri Kasırgan’nın da yer aldığı törende ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ve vatandaşlar yer aldı. Yüce, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri Kasırga’ya, Sakarya’ya gösterdikleri yakın ilgi ve destekleri dolayısıyla teşekkür ederek, projenin hayırlı olmasını temenni etti.
Kaynarca 20 yılda kabuğunu kırdı
Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kaynarca için çok önemli bir gün olduğunu ifade ederek, ilçenin 20 yılda kabuğunu kırdığına dikkat çekti. Kefli, “Millet Bahçesi ilçemizin yaşam kaynağı olacak. Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda ilerlemekten mutluluk duyuyoruz. 50 bin tonun üzerinde asfalt çalışması da mahallelerimizde buluşuyor, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaşam merkezlerimiz, parklarımız doğal alanlarımız ile ilçemizi daha iyi hale getireceğiz. Hayırlı olsun” dedi
“Bugün de burada hep birlikte Küçükkaynarca Millet Bahçesi ile Köy Yaşam Merkezi’nin açılışını gerçekleştiriyoruz. 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin huzur ve keyifle zaman geçirebilmeleri için tüm ayrıntıların düşünüldüğü Millet Bahçemizi, hemşehrilerimizle buluşturmak üzere Kaynarca Belediyemiz ile elimizden gelen gayreti gösterdik. Bu yolda emeği geçen başta Kaynarca Belediye Başkanımız Murat Kefli’ye ve ekibine teşekkürlerimi sunuyor, tüm Kaynarcalı hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
04d529f1a987da042bc8676c8b805985@