Kayıp Akyazılı Ahmet Toprak, ormanda bulundu

Toprak Hediyelik Eşya ve Toprak Güveç Çeşitleri
Toprak Hediyelik Eşya ve Topra…
Toprak burgu
Miili Toprak
4 ay önce

İstanbul'da yaşayan ve kurban bayramının birinci günü kaybolan Akyazılı 48 yaşındaki iki çocuk babası Ahmet Toprak, kızını arayıp helallik istedi. Kızının gözyaşlarına dayanamayan baba, yerini söyledi. Ailesi kayıp adamı ormanda buldu.


Edinilen bilgiye göre, İstanbul Kartal'da yaşayan Ahmet Toprak, bayramın birinci günü işe gitmek üzere evden çıktı. İşe gitmeyen evine dönmeyen Toprak'tan haber alamayan ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu.

Ümraniye'deki bir AVM'de bulunan Bowling salonunda çalışan Toprak'ın ailesi ve yakınları onu bulabilmek için adeta seferber oldu.

Toprak'ı bulabilmek için evden ayrıldıktan sonra gittiği güzergahlardaki bina ve iş yerlerinin güvenlik kameralarını inceleyen yakınları bir noktadan sonra izini kaybetti.

Sosyal medyada Ahmet Toprak'ın fotoğrafını paylayan ailesi ve yakınları, görenlerden 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aramalarını istedi.

Ekonomik sorunlar yaşayan Ahmet Toprak, kızını telefonla arayıp helallik istedi. Kızının gözyaşlarına dayanamayan baba, Kadıköy'de ormanlık alanda olduğunu haber verdi. Ailesi kısa sürede yanına giderek Ahmet Toprak'a ulaştı ve evine dönmesini sağladı.

Toprak'ın kayıp olduğu sürede parklarda ve ormanlık alanda kaldığı bu nedenle ayaklarında şişlikler oluştuğu öğrenildi.