Karasu'da asayiş uygulaması

Halihazır harita imar uygulama…
karasu manifaturacılar
5 yıl önce

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından periyodik aralıklarla yapılan asayiş ve trafik uygulamaları Doğu Karadeniz Caddesi ve Çağdaş Sapağında devam etti.

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede huzur ve güveni sağlamak adına belirli noktalarda trafik ve asayiş uygulamalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda asayiş ve trafik ekipleri her gün ilçenin giriş ve çıkışlarının yanı sıra belirli kavşaklarda uygulama yapıyor. İlçenin belirli noktalarında yapılan uygulamalar önceki akşam da liman kavşağında ve Doğu Karadeniz Caddesinde devam etti. Yapılan uygulamalar kapsamında araçlar ve motosikletlerde belge ve araç kontrolünün yanı sıra sürücülerin GBT’lerine de bakıldı. Belgeleri eksik olan araçlara para cezası kesilirken, trafiğe çıkması uygun olmayan araç ve motosikletler de yapılan cezai işlemlerin ardından bağlanarak Yedi Emin Parkına kaldırılıyor.

Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, polisin halkın yanında olduğunu hissettirmek, suç işlemeye niyetli kişileri bu amaçlarından caydırmak, ilçe genelinde huzur ve güven ortamını tesis etmeye yönelik olarak, ilçe giriş çıkışlarında bulunan önemli noktalarda uygulamaların devam edeceği öğrenildi.