Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Karasu Sahil Parkı açılıyor

1 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılışına tüm vatandaşları davet eden Başkan Toçoğlu, “Yeni sahili, yenilenen yolları ve yaşam alanlarıyla Karasu artık çok daha güzel. Sahil Parkı; Karasu ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılışına tüm vatandaşları davet etti. 25 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen tesis ile hedeflerinin kuzey sahillerini mavi bayrakla buluşturmak olduğunu da belirten Başkan Toçoğlu, saat 19.00’da gerçekleştirilecek açılış töreni ile şehrin turizm potansiyeli açısından da önemli bir hizmeti Sakarya’ya kazandırmış olacaklarını vurguladı.

Toçoğlu’ndan Açılışa Davet


Projenin sosyal donatıları oldukça yüksek bir özelliğe sahip olduğunu da aktaran Toçoğlu, “Yürüyüş yollarından çocuk oyun gruplarına, plaj futbol ve voleybol sahalarından amfi tiyatroya kadar birbirinden zengin alanlar yeni tesisimizde bulunuyor. Hamdolsun ilçemize değer katacak yeni bir hizmeti daha hayata geçirdik. Ayrıca sahile uzanan cadde de gerekli yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Dediğimiz gibi; yeni sahili, yenilenen yolları ve yaşam alanlarıyla Karasu artık çok daha güzel. Açılışımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Karasu ve şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle