Karasu’da sezonun ilk boğulma olayı yaşandı

Karasu Kumsal tatil köyünde arkadaşlarıyla birlikte serinlemek için denize giren Karasu Orta Mahalle\'de yaşayan 14 yaşındaki Mucahit Çoşkun denizde boğuldu.

Çevreden yetişen vatandaşlar tarafından denizden çıkarılan genç çocuk, olay yerine gelen 112 acil ambulansta ilk müdahalesi yapıldı. Karasu Devlet hastanesine kaldırılan çocuk doktorların büyük çabalarıyla tekrar hayata döndü. Bir anda hayata dönen çocuğun durumunun kritik olduğu ve Sakarya kadın Doğum ve Çocuk hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

Karasu İlçesi'nde 5 gün önce serinlemek için girdiği Karasu sahilinde boğulma tehlikesi geçirmesi nedeniyle Karasu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan 13 yaşındaki Mücahit Coşkun tedavi gördüğü hastanede öldü.

Karasu İlçesi'ne bağlı Küçük Karasu Köyü'nde oturan ilköğretim okulu öğrencisi 13 yaşındaki Mücahit Coşkun, serinlemek için 5 gün önce denize girdi. Dalgalara yenilerek boğulma tehlikesi geçiren Mücahit Coşkun, çevredekiler tarafından sudan çıkartıldıktan sonra olay yerine gelen 112 ekibi tarafından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastaneye getirildiğinde yaşam fonksiyonları duran Mücahit Coşkun, doktorların yaptığı müdahaleyle yeniden hayata döndürülmüş ambulansla Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne buradan da Kocaeli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülüp tedavi altına alınmıştı. Dün ölen Mücahit Coşkun'un Karasu İlçesi'nde toprağa verileceği belirtildi.

11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
54e088e725aff566b9b26f0a6e4ce1a5@