Kapı kapı dolaşıp o partiye oy toplamıştı...

Kapı Sistemleri, Otomatik & Seksiyonel Kapı, Çelik Kapı , Garaj Kapıları, Ahşap-Amerikan Panel Kapı
Kapı Sistemleri, Otomatik & Se…
Kapı isimliği
sakarya çelik kapı
7 yıl önce

Sakarya'nın Erenler ilçesi Ekinli köyü sakinlerinden Adem Okur adlı kişi 7 Haziran seçimlerinde kapı kapı dolaşarak AK Parti için oy isteme çalışmalarının ödülünü, AK Parti'nin köyünde birinci parti çıkması ile aldı.

Ekinli köyünde ikamet eden ve AK Parti aşığı Adem Okur isimli vatandaş 7 Haziran seçimlerinde boş durmayarak köyünde bulunan bütün haneleri dolaşarak AK Parti için oy istedi. 7 Haziran seçimlerinde AK Parti Ekinli Köyünde birinci sırada çıktı. AK Parti için çok çalıştığını ve bu dileklerini mektuba döken Okur, “Geçen sene belediye seçimlerinde köyümüzün 65 hanesini kapı kapı dolaşarak güzel halkımızdan AK Partimize oy vermelerini istemiştim. O zamanda halkımızda verdiği sözü yerine getirmişti. Halkımıza güvenerek 7 Haziran seçimlerinde ekinli köyü halkını kapı kapı dolaşarak AK Partiye oy vermelerini istedim. Amacım Sakarya’mızın vekil sayısını 7’de 7 yapmaktı. Yinede güzel Sakaryamızın onurlu ve AK Partiye gönül vermiş halkımıza teşekkürlerimi sunar yeni seçilen 5 milletvekilimize de güzel Türkiyemiz'e hayırlı hizmetler yapmalarını cenabı haktan dilerim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bin 226 kayıtlı seçmenin bulunduğu Ekinli Köyünde bin 118 seçmen oy kullandı. Bin 92 geçerli oyun çıktığı köyde de 26 geçersiz oy çıkarken, AK Parti 909 oy alarak birinci sırada yer aldı.