"Kaos mu? Saadet Partisi mi?"

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Meclis’teki 4 siyasi partinin de Türkiye’nin sorunlarına çözüm bulamayacak durumda olduğunu ve kutuplaşmanın ülkeye zarar verdiğini belirterek, “4 parti de çözüm üretememektedir. Hatta seçim sonrasında bölünme senaryoları şimdiden yazılıp çiziliyor. Saadet Partisi mi, yoksa kaosa devam mı? 1 Kasım’da sandığa gidecek seçmenimiz bunlardan birini tercih edecek” dedi.

1 Kasım yol ayrımı olabilir

Yıldırım, partisinin Akyazı’daki sandık görevlileri ile bir araya gelerek 70 bin oy hedeflerini anlattı. Sakarya’dan 70 bin oy almaları durumunda, Anayasa’nın 148/3. fıkrası gereği, bireysel başvuru ile Meclis’te Sakarya’yı, Sakarya’nın vekili olarak temsil etme hakkını kazanacaklarını belirten Yıldırım, teşkilatlara büyük görevler düştüğünü söyledi. Yıldırım, “Sandıklar açılana kadar çok dikkatli olacağız. Çünkü 1 Kasım seçimleri Sakaryamız ve ülkemiz için yol ayrımının yaşandığı tarih olabilir” diye konuştu.

Kaosa devam mı yoksa?

Ülkede büyük bir siyasi kaos olduğunu ve bunun Meclis’teki 4 siyasi partinin tamamının artık çözüm üretememesinden kaynaklandığını belirten Yıldırım, “bir de bunun üzerine seçimden sonra bölünme senaryoları yazılıyor. Ülkemiz daha da büyük kaos ortamlarına gidebilir. 1 Kasım’da sandık başına gidecek hemşehrilerimiz, Kaosun devamı ya da ne şartta olursa olsun uzlaşı kültürünün mimarı Saadet Partisi arasında kararlarını verecekler. Kaosun kaynağı siyasi partilerin dışında Türkiye’nin en büyük ve kurumsal siyasi partisi olan Saadet Partisi ile neredeyse yatalak duruma gelen hastamıza serum vermiş gibi olacaklar.” dedi.

Kadrolarımız hazır

Yıldırım, ülke yönetimi konusunda her alanda en birikimli ve tecrübeli kadroların Saadet Partisi’nde olduğunu belirterek, “Projelerimiz, programlarımız hazır. Kadrolarımız da hazır. Yeter ki bize bir kere daha yetki verilsin. Daha önce yetki verildiğinde çok şükür ne kendimizin, ne de ülkemiz insanının yüzünü ağartmadık. İnsanlarımız bizi biliyor, Milli görüşü tanıyor. Zaten yüreklerinin sesini dinlediklerinde, Saadet’i duyacaklar. O zaman tek çıkış yolu Saadet Partisidir.” şeklinde konuştu.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
06cc0c8dece82e8d31824f02533e8e5b@