Kan donduran itiraflar sonrası canlı yayında gözaltı

Canlı duvar
canlı müzik
2 yıl önce

Kocaali'de yangın sonrası cansız bedeni bulunan Şiar Kılıç 'ın (9) ölümüyle ilgili Müge Anlı’da ekranlara yansıyan şok itiraf sonrasında anne Gülüzar Emanet ve sevgilisi Hami canlı yayında gözaltına alındı.

Kocaali ilçesinde yangında ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümüne ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Müge Anlı’da bugünkü canlı yayında gelen itiraflar izleyicileri şoke etti. Müge Anlı'da işlenen Şiar Kılıç olayında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Anne Gülüzar Emanet, Hami'nin Şiar'ı dövdüğünü itiraf etti. Yayın sonrası Müge Anlı'ya konuşan Gülüzar Emanet, yangından önce Hami'nin, 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ı çivili sopa ile dövdüğünü ancak evi yakarken görmediğini ifade etti. Gülüzar'ın itirafının ardından Hami, Gülüzar'ın yanında olmadığını belirterek stüdyoyu terk etti ve yan stüdyoya geçti.

GÖZALTINA ALINDILAR

Gülüzar Emanet'in itirafları emniyet güçlerini harekete geçirdi. Müge Anlı yayınını ihbar kabul eden emniyet ekipleri, Atv canlı yayınında Şiar Kııç'ın annesi Gülüzar Emanet ve sevgilisi Hami'yi gözaltına aldı.

ÇİVİLİ SOPAYLA DÖVDÜ

Gülüzar , Hami Kıcı'nın o gün kendisini döverken Şiar'ın araya girdiğini belirtti. Çivili sopayla dövdüğü Şiar Kılıç'ın eli ve ayağından kanlar gelmeye başlamış. Dayak sonrasında ağzından yeşil sıvılar gelen Şiar, sonrasında kendisinden geçmiş. Gülüzar yanan evde duvarlarda kan olduğunu da anlatarak 'Beni dövdü duvarlarda benim kanım vardı" dedi.

"ŞİAR ÖLDÜ DİYE BIRAKIP HASTANEYE GİTTİK"

Hami'nin dövdüğü Şiar'ın ağzından yeşil sıvılar geldiğini belirten Gülüzar, çocuğun daha sonra kendinden geçtiğini itiraf etti. Hami'nin bunun üzerine şekerinin çıktığını belirten Gülüzar, onunla hastaneye gittiklerini söyledi. Hami'nin hastaneye gittiklerinde ağlamasının ise 'Şiar'ın öldüğünü sandığı için korktuğunu' itiraf etti. Gülüzar, Hami'nin kendisini Şiar'ı hastaneye götürmemesi için tehdit ettiğini de ifade etti.