İşte Sapanca'nın yeni hizmet binası

Sapanca Kent Konseyi hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

Vehbi Bey Caddesi üzerinde bulunan binanın açılışına Sapanca Kaymakamı Osman Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Arıcı, Kent Konseyi Başkanı Kenan Hürel, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Yeni hizmet binasının açılış kurdelesini Kaymakam Osman Sarı, Başkan Yardımcısı Hayati Arıcı ve Kent Konseyi Başkanı Kenan Hürel birlikte kesti.

Kent Konseyi’nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Hürel, “Bir süredir yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında Tarım, Spor ve Eğitim alanında toplantılar yaptık. Toplantılarımız sonucunda çıkan sonuçları rapor haline getirerek ilgili mercilere görüş olarak ilettik. Şuan açılışını yaptığımız hizmet binamız bünyesinde 5 tane sivil toplum kuruluşu da bulunuyor. İlerleyen süreçte binamızın üst katını da bünyemize dahil edebilirsek Sapanca’da hizmet veren diğer dernek ve kuruluşları da binamız içerisine almak istiyoruz. Çalışmalarımızı siyasetten uzak yürütmek istiyoruz çünkü bizim amacımız herkese eşit mesafede çalışmak. Önemli olan Sapanca için neler yapabileceğimiz. Bu sebeple her görüşe ihtiyacımız var” dedi.

Kaymakam Sarı ve beraberindekiler daha sonra Kent Konseyi hizmet binasını dolaşarak davetlilerle bir süre sohbet etti.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]