İstanbul’un Gizli Sahipleri Sakarya'ya geliyor

Başta Amerika olmak üzere tüm Dünya'da büyük ses getiren ve Amerika'da şu ana kadar en çok izleyiciye ulaşan  ilk türk yapımı olan Kedi filmi Sakaryalı sinemaseverler ve hayvanseverlerle buluşuyor. 
Başrollerinde İstanbul sokak kedilerinin  yer aldığı belgesel  AKM'de gösterime giriyor .  Filmin 20 Haziran Salı günü 21.45'de özel gösterimi yapılacak.

Başrollerinde İstanbul sokaklarının gizli sahipleri olan sokak kedilerinin  yer aldığı belgesel 'Kedi', Sakaryalılarla buluşuyor. Adapazarı Kültür Merkezi'nde (AKM) 16 Haziran Cuma günü gösterime girecek film, sevimli küçüklerin yaşadığı sıkıntılara ışık tutuluyor. Filmin en dikkat çeken yanlarından biri İstanbul’un en işlek yerlerinden alınan doğal görüntülerde oluşması. Belgesel, Ceyda Torun imzasını taşıyor.
16-23 Haziran haftasında 10.45 seansında gösterilecek filmin, 20 Haziran Salı günü 21.45'de ise özel gösterimi yapılacak.

"Kediler bizi yargılamıyor. Şişman mısın, çirkin misin, güzel misin diye sormuyorlar bize. Varlığımızı teyit ediyorlar bir bakıma. Kediler bakar. Uzun uzun bakarlar bize, bilirsiniz. Evet oradasın, varsın derler."
Bilet satışları akm gişelerinden yapılacaktır
5 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]