"İş ve Ticareti Geliştirmek" İçin Bir Araya Geldi

13 yıl önce

MÜSİAD’ın Doğu Marmara Bölgesi’ndeki yedi şube; “Şubeler Arası İş ve Ticareti Geliştirme Toplantısı” için Kocaeli şubesinin ev sahipliğinde bir araya geldi.

MÜSİAD Kocaeli Şubesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya; Bursa, İnegöl, Eskişehir, Sakarya, Karadeniz Ereğli, Gebze ve Kocaeli şubelerinin aynı sektörlerde faaliyet gösteren başkan, yönetici ve üyeler katıldı. Birbirleri ile tanışma, karşılıklı ticareti geliştirme, sektörler arasında çapraz ticareti arttırma, ortak satın almaları gerçekleştirme, sektör problemlerini tartışma ve çözüm üretme amacıyla bir araya gelen, MÜSİAD şubeleri; birlik ve beraberlik mesajları verdi.

SAKARYA’DAN 13 KİŞİ

Toplantıya Sakarya’dan ise: MÜSİAD ikili iş görüşmeleri Workshop çalışması’na Başkan Necati Atalay, Başkan Yardımcıları Coşkun Morgül ve Necmi İbil, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Alak, A.Şadi Tanış, Metin Kar, R.Kamil Yıldırım, Ünal Ülkü, Fahri Çelik, M. Fahri Sayın, Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin Duran, Üyeler Sabit Çelik, Sadettin Özcan, Ali İhsan Kalkan ve ortağı Erhan Yılmaz, İz Reklam’dan Ahmet Kara, Berat Yılmaz,  Müdür Mehmet Duman katıldı.

KOCAELİ EV SAHİPLİĞİNDE

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Zihni Yılmaz, Hala devam etmekte olan kriz dönemlerinde böylesi toplantıların çok faydalı ve kısa sürede sonuca ulaşılması anlamında çok verimli olduğunu belirterek; "'Mevlana’nın “gelin tanış olalım, işi kolay kılalım' deyişini çok anlamlı bulurum. MÜSİAD olarak bu anlayışla hareket ederek bir araya gelerek, güçlerimizi birleştirerek birçok zorluğu aşacağımıza inanıyorum. Bu toplantılarda birbirlerimizle tanışacak, birbirlerimiz ile alışverişimizi geliştireceğiz. Sektör sorunlarını tespit ederek birlikte çözüm üretme gayreti içinde olacağız. Eminim ki bu toplantıdan da çok verimli sonuçlar alacağız. Diğer şubelerden gelen tüm kardeşlerimize hoş geldiniz diyor, toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

TOPLANTILAR SÜRECEK

Bursa Şube Başkanı Cemil Tekin, Sakarya Şube Başkanı Necati Atalay, Gebze Şube Başkanı Adnan Kurt’ta birer konuşma yaparak toplantıdan beklentilerini, toplantının verimli geçeceğini umduklarını ve ev sahipliğinden dolayı Kocaeli Şubesine teşekkürlerini ilettiler. Toplantının her ilin ev sahipliğinde devam edeceği belirtildi. Konuşmaların ardından 10 sektördeki üyeler ayrı ayrı bir araya gelerek firma tanıtımlarını gerçekleştirdi ve çeşitli iş bağlantıları yaptı. İkili görüşmeler şeklinde süren “Şubeler Arası İş ve Ticareti Geliştirme Toplantısı” ev sahibi Kocaeli Şubesinin yemek ikramı ile son buldu.