"İnsafsızca Kişileri Eleştirmek Korkakların İşidir"

Yüksel Divan Kurulu başkanı Sabri Küçük yazılı bir basın açıklaması yaptı. Yüksek Divan Kurulu olağan üstü toplantısını, şeffaflık gereği basına açık olarak yaptı.

"İnsafsızca kişileri eleştirmek korkakların işidir" denilen basın açıklaması ise şu şekilde;

Bu takım küme düşmüştür. Küme düşen takımın ismi SAKARYASPOR'DUR. Suçlu olanlar diyet ödemeye hazırdırlar.
 
Sakaryaspor'u yeniden layık olduğu yere taşımak, bizler dahil, her kişi ve kurumun boynunun borcudur.

CAMİA VE TARAFTARIMIZ KAN AĞLIYOR!

Bir tarafta, insafsızca kişileri ve sistemi eleştirenler "Zücaciyeci dükkanına giren filler gibiler". Kırıyorlar, döküyorlar, yakıyorlar ve darmadağın ediyorlar…

Bir tarafta, şehrimizin etkin ve güçlü makam ve mevkileri sessiz, ilgisiz köşelerinde olup biteni izliyorlar…

Bir tarafta da, bir avuç insan da ateşten gömleği giymiş, her türlü eleştiriye maruz kalıp, yalnız başlarına adeta kan revan içinde DOĞRU VEYA YANLIŞ bir şeyler yapmaya çalışıyorlar… Ama başarılı olamıyorlar.

YAZIK OLUYOR SAKARYASPOR'A... BU CAMİA VE TARAFTAR İSE, HALA UMUTLA ÇÖZÜM VE KENETLENME BEKLİYOR…
         
Sorunlara çözüm aranacağı, birlik ve beraberliğimizin sağlanmasına umutla baktığımız Yüksek Divan Kurulu toplantısına Sayın Valimizin ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın katılamaması…

Bir çok çözüm yolunun bulunamamasına ve ertelenmesine yol açmış ve manidar bulunmuştur.

HİÇ BİRİMİZ MASUM DEĞİLİZ      

Halen çok büyük bir mücadele verilse de, küme düşme gibi  bu kötü sonuçla karşı karşıya kalınmıştır. Gerekçesi ne olursa olsun  bu sonuca , sebep olan ve ön planda olan kişiler vardır. Bu kişilerin camianın şu anda ihtiyaç duyduğu , birlik ve beberiğe- mani olduğu kanaati hasıl olmuştur. Eğer böyleyse bu konuda mutlaka gerekenin yapılması lazımdır.

BUNA HAZIRIZ…
        
İnsafsızca kişileri eleştirmek korkakların işidir.

Cesur olanlar gelirler, Sakaryaspor Genel Kurulunda aday olurlar, seçilirler, taşın altına elini koyarlar… Birlik ve beraberliği sağlayarak Sakaryasporumuzu istedikleri şekilde yöneterek, layık gördükleri hizmeti verirler.

Sakaryaspor'da kurulan sistem, demokratik, talip olanların  seçilerek yöneteceği bir seçim sistemidir.  Şehrimizde, mutlak  acil olan birlik ve beraberliği sağlayacak kişi ve kurumların emrindeyiz.

ASIL OLAN SAKARYASPOR'UN , TÜRK FUTBOLUNDA LAYIK OLDUĞU YERE TEKRAR GELMESİDİR

TÜM ANADOLU ŞEHİR TAKIMLARINDA OLDUĞU GİBİ,  SAYIN VALİMİZDEN VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN BİRLİK VE BERABERLİĞİN SAĞLANACAĞI TOPLANTI İÇİN TENSİP BUYURURLARSA DAVET BEKLİYORUZ.

13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]