İlyas Yalçıntaş, Sakarya'da sahne aldı

Sapanca Belediyesi tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen Sapanca El Sanatları Festivali, İlyas Yalçıntaş'ın sahne aldığı konserle sona erdi.

Sapanca Belediyesi tarafından Kırkpınar futbol sahasında düzenlenen ve 7 gün süren festivalde el sanatları, tanıtım ve yiyecek ürünlerinin bulunduğu yaklaşık 200 stant yer aldı.

Sapanca Belediyesi verilerine göre günlük ortalama 10 bin kişinin ziyaret ettiği festivalde akşamları ise ulusal ve yerel sanatçıların sahne aldığı konserler düzenlendi.

Festivalin kapanış programında konuşan Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Sapanca'nın doğal güzelliklerinin yanında kültür etkinlikler ile bundan sonrada adını sık sık duyurmaya devam edeceğini söyledi.

Festivalin hazırlanması ve başarıyla uygulanması sebebiyle Kültür Müdürü Şafak Başoğlu'na plaket takdim eden Başkan Yılmazer, görev alan herkese teşekkür etti.

Festivalde konuşmaların ardından sanatçı İlyas Yalçıntaş sahne aldı. Yalçıntaş'ın şarkılarına festival alanının dolduran 10 binden fazla kişi eşlik etti.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]